Case study

POWRÓT

Najbardziej gamingowa przestrzeń na WGW 2017

kampania digital dla

Seagate nie dostarcza wyłącznie miejsca na magazynowanie danych. Seagate dostarcza graczom miejsce na ich rozgrywkę. Przy okazji jednego z największych wydarzeń gamingowych roku zorganizowaliśmy stoisko producenta dysków, które pobiło wszysztkie rekordy w internecie i na samych targach.

EFEKTY

Ziemniak, Mistrzowie Polski z Illuminar Gaming, Veggie, Paula Zawadzka i Namidanobaka zadbali o to, żeby o stoisku było głośno przed, po i w trakcie trwania wydarzenia.

I udało sie. Ponad 33 tysiące odwiedzających, 10 zaangażowanych influencerów, prawie 600 000 aktywności w mediach społecznościowych i ponad 1 mln wygenerowanego zasięgu. Prawie 1000 nagród w kilkudziesięciu konkursach. Wszystko po to, żeby dostarczyć fanom gamingu miejsce na dobrą zabawę.

Efekty

WYZWANIE

Naszym celem było stworzenie stoiska, które będzie wyróżniało się nie ogromną powierzchnią czy przedpremierowymi testami hitowych gier, a zaangażowaniem wygenerowanym przez najpopularniejszych influencerów gamingowych w branży. Charyzmatyczne prowadzące, najlepsi esportowcy w Polsce, youtuberzy i gwiazdy Twitch.tv wystawiły marce najkorzystniejszy testimonial. A wraz z nimi to samo zrobiło tysiące fanów gier na miejscu i kolejne setki tysięcy w sieci.

Efekty

CO ZROBILIŚMY

Zamiast opowiadać o grach i sposobach na ich magazynowanie, zabraliśmy graczy w podróż dookoła wirtualnego świata skupiając się nie na samym graniu, a na towarzyszącym mu emocjach.

Wykorzystywaliśmy social media marki i influencerów do generowania pozytywnego buzzu wokół stoiska marki na WGW. Szachownica Seagate przez wszystkie trzy dni targów miała kojarzyć się z niczym nieskrępowaną rozrywką i rywalizacją z przyjaciółmi, żeby angażować graczy w najbardziej naturalny dla nich sposób.

Efekty

NAPISZ DO NAS

Klauzula informacyjna

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w związku z przesłanym przeze mnie zapytaniem. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday PR Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Monday PR Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie. ul. Górskiego 9.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monday PR Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Górskiego 9 jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, w tym na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Monday PR Sp. z o.o. sp.k. w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów biznesowych, a także na przekazywanie danych osobowych innym podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT oraz agencjom marketingowym, podmiotom świadczącym usługi w zakresie wysyłki korespondencji elektronicznej. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.